61001, м. Харkів, вул. Державінська, 38

Телефон/факс: (057) 766-11-65; E-mail: landinform2004@ukr.net

Члени Харківського обласного осередку ГО АФЗУ

ПІБ
Місце роботи
1
Матвєєв Павло Миколайович
ТОВ "Земінформ"
2
Гаврилко Олена Григорівна
Харківський національний аграрний університет ім. В.В. Докучаєва
3
Леонов Роман Миколайович
ТОВ "ХАРАКТЕРНИК"
4
Карпенко Ірина Володимирівна
ТОВ "Регистр"
5
Макєєв Олександр Олексійович
ТОВ "Новітні технології землеустрою"
6
Безсонова Олена Олександрівна
ТОВ "Харківземінформ"
7
Воронін Ігор Олександрович
ПП "АБРИС"
8
Гергель Ганна Володимирівна
ПП "АБРИС"
9
Євтушенко Віталій Ігорович
ТОВ "Підприємство "Астра"
10
Зачепило Олександр Вікторович
ФОП Зачепило О.В.
11
Ігнатенко Віталій Павлович
ФОП Ігнатенко В.П.
12
Масенко Анатолій Іванович
Пархомівська с/р, Краснолутського р-ну, Харківської області
13
Нікітченко Віталій Васильович
ТОВ "Підприємство "Астра"
14
Підлісна Римма Олександрівна
ТОВ ПЕФ "Землі Приазов'я"
15
Поступна Юлія Миколаївна
ТОВ "Гісагрохім"
16
Савченко Федір Миколайович
ПП "САМФІН"
17
Салін Денис Миколайович
ТОВ "ОЮУ "Закон і захист"
18
Татарець Андрій Володимирович
ТОВ "ОЮУ "Закон і захист"
19
Забашта Євгеній Володимирович
ФОП "Забашта Є.В."
20
Пархоменко Світлана Валентинівна
ФОП Пархоменко
21
Пархоменко Руслан В'ячеславович
ТОВ "ПАРУС ГЕО"
22
Косенко Олександр Анатолійович
ТОВ "ПАРУС ГЕО"
23
Пушко Руслана Михайлівна
ПП "Перспективна Земля"
24
Головко Лілія Григорівна
ПП "Перспективна Земля"
25
Афанасьєва Валентина Борисівна
ТОВ "Новітні технології землеустрою"
26
Крівова Ольга Валентинівна
ТОВ "Ліс-Інформ"
27
Будицький Валерій Станіславович
ТОВ "Ліс-Інформ"
28
Лейба Анатолій Герасимович
ТОВ "Земінформ"
29
Сліпченко Тетяна Петрівна
ТОВ "Новітні технології землеустрою"
30
Жерьобкін Олександр Валерійович
ТОВ "Скіф"
31
Железова Тетяна Олександрівна
ТОВ "Скіф"
32
Дриголя Дар'я Олександрівна
ТОВ "ХАРАКТЕРНИК"
33
Луценко Віталій Іванович
ФОП Луценко В.І.
34
Лисенко Маргарита Володимирівна
ТОВ "Енергосинтез"
35
Прокопець Денис Олександрович
ТОВ "Регистр"
36
Майборода Ольга Олегівна
ТОВ "Інвестгеопроект"
37
Майборода Олександр Миколайович
ТОВ "Інвестгеопроект"
38
Хандуріна Оксана Григорівна
ФОП Хандуріна О.І.
39
Білоусов Євгеній Вікторович
ФОП Білоусов Є.В.
40
Бондаренко Артур Вікторович
ФОП Бондаренко А.В.
41
Ткаченко Дмитро Миколайович
ТОВ "ХАРАКТЕРНИК"
42
Новак Ольга Аркадіївна
ФОП Новак О.А
43
Загорулько Ірина Вікторівна
НВП "Навігаційно-геодезичний центр"
44
Червоний Владислав Миколайович
НВП "Навігаційно-геодезичний центр"
45
Шкіль Андрій Іванович
ТОВ "Енергосинтез"
46
Соловйов Василь Олександрович
ФОП Соловйов В.О.
47
Соловйова Вікторія Миколаївна
ФОП Васильєв О.С. 
48
Найпак Ірина Павлівна
ПП "Азимут - Н"
49
Євсєєва Наталія Вікторівна
ФОП Євсєєва Н.В., ТОВ "Центр експертно-геодезичного забезпечення"
50
Фролова Наталія Петрівна
ТОВ "Центр експертно-геодезичного забезпечення" 
51
Сімчишин Олександр Йосипович
ТОВ "Центр експертно-геодезичного забезпечення" 
52
Танкевич Світлана Олександрівна
ФОП Танкевич С.О.,  ТОВ "Центр експертно-геодезичного забезпечення"
53
Полеховська Наталія Володимирівна
ПП "Вектор Агро"
54
Голіков Юрій Леонідовича
ФОП Голіков Ю.Л.
55
Мірка Михайло Миколайович
ТОВ "Новітні технології землеустрою"
56
Кучеренко Ксенія Василівна
ТОВ "Землі Приазов'я"
57
Герасименко Наталія Борисівна
ТОВ "НТЦ Землевласник"