61001, м. Харkів, вул. Державінська, 38

Телефон/факс: (057) 766-11-65; E-mail: landinform2004@ukr.net

Програмний продукт - автоматизоване робоче місце по формуванню довідок про нормативну грошову оцінку окремої земельної ділянки

(АРМ НГО)

  

АРМ по формуванню довідок про грошову оцінку окремої земельної ділянкиЗа період 2004-2013 рр. ТОВ "Земінформ" виконало роботи по нормативній грошовій оцінці земель більш ніж 800 населених пунктів Харківської області, в тому числі міст обласного підпорядкування.

  В результаті виконання робіт створенo комплекти матеріалів у паперовому та електронному вигляді.

  Для забезпечення комфортної роботи спеціалістів органів земельних ресурсів по видачі довідок було створено автоматизоване робоче місце по формуванню довідок про нормативну грошову оцінку окремої земельної ділянки (АРМ НГО).

Призначення АРМ НГО

 
АРМ НГО призначене для розрахунку нормативної грошової оцінки конкретних земельних ділянок, розташованих в межах населених пунктів.
 
 
 
 
 
 Untitled-2
АРМ використовує: графічні та семантичні матеріали, що створені при проведенні нормативної грошової оцінки земель населеного пункту,  дані про земельні ділянки, класифікатор цільового використання землі, тощо
 

Можливості АРМ НГО

 
Програма дає можливість:
  • провести автоматичний розрахунок нормативної грошової оцінки окремої земельної ділянки з врахуванням всіх локальних факторів, коефіцієнтів економіко-планувального зонування та складу грунтів;
  • сформувати витяг;
  • виконати налаштування програми оцінки у відповідності до зміни даних або обставин, накопичувати інформацію;
  • вести черговий план землевідведнь в межах населеного пункту
  

Варіанти роботи АРМ НГО

 
АРМ НГО використовується у сукупності з КОХО. Постачається та встановлюється разом із передачею матеріалів по нормативній грошовій оцінці земель населеного пункту.
 
 Для клієнтів, що мають дані нормативної грошової оцінки у паперовому вигляді, або в електронному вигляді невідповідного формату, може бути виконана робота по перетворенню матеріалів у відповідний формат з подальшою можливістю роботи в АРМ НГО.
 
Розроблено варіант АРМ НГО для роботи без КОХО, в якості картографічної основи можуть бути використані графічні матеріали нормативної грошової оцінки.